Svadobný fotograf Marek Suchý - Profesionálne fotky Vašej svadby - svadby, portréty

svadobný fotograf fotografie svadieb, profi fotogaléria, svadobné fotogaleriefotosuchy.sk

fotenie svadby, profesionálna svadobná fotokniha

svadobny fotograf - člen Asociácie svadobných slovenských fotografov ASSF a Wedding Photojournalist Association WPJA , svadba, fotenie svadby, ateliér, atelier, kurzy fotografovania, Nikon, Canon, FujiFilm

fotenie svadby, profesionálna svadobná fotokniha

Kurzy fotografovania Banská Bystrica, Martin, Poprad, Trenčín, Košice

člen Asociácie svadobných slovenských fotografov ASSF a Wedding Photojournalist Association WPJA, svadba, fotenie svadby, ateliér, atelier, kurzy fotografovania

Fotografovaniu sa venujem už viac ako 25 rokov z toho 10 rokov profesionálne. Veľmi rád sa podelím o moje bohaté skúsenosti, urobím všetko preto, aby aj Vám fotografovanie robilo radosť :-)

REFERENCIE

Chcem sa Vam velmi pekne podakovat za vsetky rady a tipy, ktore ste nam na kurze v Poprade 17.9. odovzdali. DAKUJEM :)) Mna Vas kurz posunul velmi vpred - korekcia expozicie je uzasna vec :)), clovek sa snazi viac rozmyslat nad tym co foti a akoby to bolo najlepsie a dakujem aj za vysvetlenie ostrenia (konecne to nie je rozhodnutie fotaku). Kym pred kurzom bola dobra fotka viac menej dielom nahody, tak teraz zacina byt "problem" vybrat zo serie len jednu :))
Inak som sa rozhodla zainvestovat aj do jedneho pevneho skla, presne toho, co som mohla odskusat u Vas na kurze, dakujem teda aj za to, najma kvoli viac rozostrenemu pozadiu, ale aj lepsej svetelnosti ako ma moj sucasny objektiv. Som si ista, ze ma to opat posunie o nieco vpred a vyuzijem ho.

Anka Antalíková

Kedže som mamina a mám dcéru, ktorú rada fotím, tak som sa rozhodla zúčastniť sa kurzu fotografovanie detí začiatočníci, aby som svoje fotky vylepšila a vedela pekne zachytiť všetky zážitky do rodinného albumu. Kurz splnil moje očakávania. Fotograf Marek je príjemný muž, ktorý svoje vedomosti o fotografovaní veľmi rád sprostredkuje ďalej a veľa naučí. Vie všetko vysvetliť a ukázať. Poradil mi aj ohľadom kúpi novej fotografickej výbavy. Počas kurzu som svoje vedomosti mohla aj vyskúšať priamo pri fotení detí a následne som sa v kurze naučila používať program Adobe Lightroom. Bol to pre mňa krásne strávený deň počas ktorého som sa veľmi veľa naučila. Veľmi pekne ďakujem za všetko.

Ivana B.

Absolvovala som školenie s Marekom Suchým 11.3.2017 v Prievidzi. Tých 240 minút pri takom profíkovi akým Marek Suchý je....uplynulo ako voda. Snažil sa vysvetliť to najdôležitejšie čo ako základ k fotografovaniu potrebujete. Ochotne vysvetlí, názorne predvedie ako upraviť fotoaparát... Kurz hodnotím na jednotku s hviezdičkou. Dalo mi to určite veľa, lepšie sa mi fotografuje, lepšie ostrím, viac si verím a vyhýbam sa chybám na ktoré nás taktiež upozornil :-)

Sylvia Birová Rajnohová

Kurzy fotografovania - rôzne úrovne

Kurzy fotografovania Banská Bystrica, Martin, Poprad, Trenčín, Košice

CLOSE MENU