Svadobný fotograf Marek Suchý - Profesionálne fotky Vašej svadby - svadby, portréty

svadobný fotograf fotografie svadieb, profi fotogaléria, svadobné fotogaleriefotosuchy.sk

fotenie svadby, profesionálna svadobná fotokniha

svadobny fotograf - člen Asociácie svadobných slovenských fotografov ASSF a Wedding Photojournalist Association WPJA , svadba, fotenie svadby, ateliér, atelier, kurzy fotografovania, Nikon, Canon, FujiFilm

fotenie svadby, profesionálna svadobná fotokniha

Kurzy fotografovania Banská Bystrica, Martin, Poprad, Trenčín, Košice

člen Asociácie svadobných slovenských fotografov ASSF a Wedding Photojournalist Association WPJA, svadba, fotenie svadby, ateliér, atelier, kurzy fotografovania

CENNÍK A OBJEDNÁVKA

Jedna fotografia veľkosti 13x18cm na hliníkovej platni
cena 70 eur
(zvýhodnená cena 50 eur do 15.8.2022)

Dve fotografie veľkosti 13x18cm na hliníkovej platni
cena 120 eur
(zvýhodnená cena 100 eur do 15.8.2022)

Tri fotografie veľkosti 13x18cm na hliníkovej platni
cena 160 eur
(zvýhodnená cena 140 eur do 15.8.2022)

V cene každej fotografie je digitálny sken vo vysokom rozlíšení.
Príplatok za jeden rám od 10 eur (aktuálna ponuka rámov a ceny získate počas fotografovania).

Objednávku píšte na mail fotosuchy@gmail.com aj s termínom kedy Vám najviac vyhovuje fotografovanie

OTÁZKY A ODPOVEDE

AKO DLHO TRVÁ FOTOGRAFOVANIE A KEDY SA REALIZUJE?
Fotografovanie trvá približne 20 minút, v prípade objednavky dvoch fotografií približne 30-40 minút. Pri objednávke jednej fotografie sa exponuje len jedna scitlivená kovová platňa (hliník hrúbka 0,6mm) veľkosti 13x18cm. Pri objednávke dvoch fotografií sú to dve platne o veľkosti 13x18cm. Výsledná fotografia je vždy zrkadlova obrátená. Fotografuje sa štúdiovým zábleskový svetlom 1800Ws + umelé svetlo 900W. Fotografovanie prebieha najskôr od 9:00 hod. do 15:00 hod. v sobotu najskôr od 9:00 hod. do 19:00 hod. a v nedeľu najskôr od 9:00 hod. do 15:00 hod.

JE POČET ĽUDÍ NA JEDNEJ FOTOGRAFII LIMITOVANÝ?
Maximálny počet osôb na jednom zábere sú dve osoby. Dve osoby je možné fotografovať len na širku (kompozícia tesne pod ramená), alebo len tvár. Jedná osoba sa fotografuje na výšku.
AKO SA MÁM OBLIECŤ?
Oblečenie by malo byť hlavne pohodlné. Môže byť moderné tak ako aj dobové. Z dôvodu špeciálneho chemického procesu môže byť napr. modrá farba výrazne svetlá a žltá farba výrazne tmavá. Okuliare môžu zabrániť preniknutiu UV svetla na ktoré je médium citlivé. Viditeľný text na fotografii bude zrkadlovo obrátený.

ČO AK SA MI FOTOGRAFIA NEPÁČI?
Z dôvodu jedinečného procesu, je každá fotografia iná a nie je ani možné vopred určiť ako bude vyzerať Váš portrét, kontrast fotografie, odtieň, ostrosť, jas, rôzne artefakty spôsobené samotným jedinečným procesom. Jedno opakovanie fotografie (jeden záber) je možné za poplatok 30 eur. Tento poplatok sa neúčtuje pokiaľ je fotografia výrazne tmavá, alebo výrazne svetlá. V prípade, že je fotografia žmurknutá a chcete fotografovanie opakovať je potrebné počítať s poplatkom 20 eur (náklady na chémiu a kovovú platňu).
KEDY A KDE DOSTANEM FOTOGRAFIU?
Finálna fotografiu po fotografovaní je potrebné dôkladne vysušiť, následne sa lakuje špeciálnym ochranným lakom pre dlhú životnosť. Fotografia je pripravená na odovzdanie spolu so skenom v digitálnej podobe najskôr 24 hodín po realizácii fotografovania. Fotografiu je možné prevziať len osobne v Banskej Bystrici.

JE MOŽNÉ FOTOGRAFOVAŤ DETI A PSA?
Fotografovanie prebieha niekoľko minút, počas tejto doby je potrené aby bol fotografovaný objekt na jednem mieste, počas samotnej expozície krorá trvá približne 1-5 sekúnd dokonale nehybný a nežmurkal. V prípade pohybu sa môže viac, alebo menej znížiť ostrosť objektu (fotografia bude rozmazaná). Pokiaľ dieťa tak ako aj pes nevydržia bez pohybu (absolútný kľud) minimálne 60 sekúnd, neodporúčam takéto fotografovanie.
AKO SA OBJEDNAŤ?
Termín a čas realizácie sú dohodou. Fotografovanie bez rezervácie termínu nie je možné.
Stornovanie termínu fotenia bez poplatku je možné len do 24 hodín pred termínom, v opačnom prípade sa účtuje jednorázový poplatok 20 eur za zrušenie záväznej rezervácie termínu.

KDE PREBIEHA FOTOGRAFOVANIE?
Na adrese Družby 2B, Banská Bystrica. Parkovanie je vyhradené za budovou.

JE DOSTUPÝ AJ INÝ ROZMER FOTOGRAFIE?
Aktuálne je v ponuke len rozmer 13x18cm.

JE MOŽNÉ REALIZOVAŤ FOTOGRAFOVANIE AJ INDE?
Aktuálne je realizácia možná len v rámci môjho štúdia v Banskej Bystrici.

Kurzy fotografovania - rôzne úrovne

Kurzy fotografovania Banská Bystrica, Martin, Poprad, Trenčín, Košice

CLOSE MENU